می 10, 2021

۵ مزایای یادگیری آنلاین

1 min read

یادگیری آنلاین با رشد بیشتر دانشگاه ها و مشاغل ، فوایدی را که برای دانشجویان به ارمغان می آورد ، رشد می کند و چگونه می تواند به کارمندان کمک کند تا از حرفه خود استفاده کنند. در حقیقت ، پیش بینی می شود eLearning تا سال ۲۰۲۰ درآمد بالغ بر ۳۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار داشته باشد.

دانشجو

این روند نه تنها در حال افزایش محبوبیت است ، بلکه ممکن است به زودی اصلی ترین راهی باشد که زبان آموزان در مدرسه شرکت می کنند ، در مشاغل خود تربیت می شوند و در دوره های آموزشی مداوم شرکت می کنند تا دانش و مهارت های خود را در سطح فعلی و مرتبط در دنیای تجارت سریع حفظ کنند. . در ادامه بخوانید تا دریابید که چرا این در چنین مراحل شغلی خود چنین گزینه ای جالب و در دسترس برای افراد است.

۱ ٫ کارآزمایی بیش از حد ضروری می شود

Upskilling اصطلاحی است که به نیاز افراد به مهارت های موجود خود و ارتقاء آنها اشاره می کند تا بتوانند در نقش های فعلی عملکرد بهتری داشته و یا از پتانسیل بیشتری برای ارتقاء به سطوح بالاتر برخوردار باشند. همچنین برای به روز ماندن در روندهای فن آوری به منظور رقابت بیشتر در بازار مهم است.

در دنیای فناوری امروزی ، به دلیل تغییر فناوری بسیار سریع ، از اهمیت بالایی برخوردار می شوند. اما فراتر از آن ، تعداد بیشتری از افراد نیز تصمیم می گیرند که در دوران میانی فعالیت کنند و همچنین مهارت های خود را بعدا در زندگی متنوع سازند. این یک حرکت هوشمندانه در یک اقتصاد نامشخص است و به افراد امکان می دهد مهارتهای غیرمعمول دیگری را برای ادغام خود در رقابت با یکدیگر ادغام کنند.

اقتصاد

۲ Learn یادگیری خود قدم

یک مزیت اساسی برای یادگیری آنلاین این است که دانش آموزان می توانند آموزش خود را در زمان خود و مطابق با برنامه زمانی خودشان انجام دهند. درس های ضبط شده ، محتوای نوشتاری ، وبینارها و نرم افزار یادگیری آنلاین مشارکتی ، دسترسی به همه افراد مورد نیاز خود را برای همه آسان می کند.

دانش آموز

بنابراین در حال حاضر مشاغل سرپرست ، کارمندان تمام وقت یا افرادی که به سادگی وقت خود را برای بازگشت به دانشگاه ندارند ، فرصتهای زیادی برای یافتن دوره های پاره وقت دارند که بتوانند کارهای مدرسه خود را عصرها بعد از کار به اتمام برسانند. آخر هفته یا هر زمان که بتوانند وقت خود را سپری کنند. همچنین گزینه ای عالی برای کسانی که جغد های شبانه دارند ، دارای مشکلات سلامتی یا دلایل دیگری هستند که نمی توانند در برنامه سنتی مدرسه “۹-۵” قرار گیرند.

مشکلات

Class Central تخمین می زند که بیش از ۲۳ میلیون نفر اولین دوره MOOC (Massive Open Online Course) خود را در سال ۲۰۱۷ برعهده گرفتند و تعداد کل زبان آموزانی که از این فن آوری های جدید استفاده کرده اند را به بیش از ۸۱ میلیون نفر رساند. به طور فزاینده ای ، دانشگاه های بزرگ ، مانند هاروارد ، ییل و MIT ، به مردم ارائه می دهند به همان مطالب آموزشی که دانشجویان در دانشگاه ها حضور می یابند ، و اغلب به صورت رایگان!

این دوره ها غالباً شامل سخنرانی های ضبط شده از اساتیدی است که در کلاس های خود در مدرسه به دانش آموزان سنتی خود آموزش می دهند ، تالار گفتگو که در آن دانش آموزان می توانند تکالیف را ارسال کنند ، در مورد مطالب با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، از اساتید و سایر دانش آموزان سؤال کنند و موارد دیگر.

۳ Learn یادگیری آنلاین به ما کمک می کند تا در دنیای به سرعت در حال تغییر و در ارتباط ماندن باشیم

یادگیری آنلاین چالش دنیای سریع قدم ما را برطرف می کند به گونه ای که تنظیمات سنتی کلاس هرگز نتوانسته است. سرعتی که دنیا در حال تغییر است ، مانع قابل توجهی است. کتاب های درسی به سرعت منسوخ می شوند ، که این نه تنها هزینه های قابل توجهی برای مدارس ، دانش آموزان و تجارت است بلکه برای دانش آموزانی که در حال یادگیری اطلاعات هستند که ممکن است منسوخ شده باشد ، مضراتی را ایجاد می کند.

در یک دوره eLearning ، مواد می توانند به سرعت و به راحتی در زمان واقعی به روز شوند. هنگامی که اطلاعات و پیشرفتهای جدید در فناوری به جای نیاز به روزرسانی و چاپ مجدد کتابهای گران قیمت و غیر دوستانه محیط زیست در دسترس باشد ، می توان اطلاعات آنلاین را به سادگی اضافه یا به روز کرد تا اطلاعات مداوم تازه و جاری باشد.

محیط زیست

فقط اطلاعاتی که باید به روز شود نیاز به ویرایش دارد که موجب صرفه جویی در هزینه های عظیم مدارس و کارفرمایان می شود. همانطور که می دانیم ، این هزینه اغلب دانش آموزان و بزرگسالان را به مطالعه اطلاعاتی می پردازد که دیگر مرتبط یا جاری نیستند.

۴-آموزش الکترونیکی کارآمد منابع است

یادگیری آنلاین در مورد بهره وری کلی مزایای بسیاری را ارائه می دهد. اولا ، آنها به ساختمانها ، اتاقها و تجهیزات جداگانه و اختصاصی احتیاج ندارند. دانش آموزان این فرصت را دارند که از آنچه در خانه دارند استفاده کنند و معمولاً مجبور نیستند چیزهای اضافی را خریداری کنند که فقط در نهایت دور ریخته شوند.

و گره خوردن با این پس اندازها ، کاهش کلی در وقت و منابعی است که از آنها استفاده می کنیم تا از نظر جسمی به کلاس و عقب برویم. وقتی در وقت و هزینه های خود در سفر صرفه جویی می کنیم ، بیشتر از این منابع با ارزش برای صرف کارهایی که باید انجام دهیم صرف می کنیم (به عنوان مثال: قرارهای پزشک ، جلسات PTA)و عشق (به عنوان مثال: مسافرتها یا مسافرتهای تفریحی یکشنبه).

این مزایا منجر به پیروزی دانشجویان و ارائه دهندگان آموزش می شود. کاهش هزینه نیز این نوع یادگیری را برای هر دو طرف نیز ارزانتر می کند.

۵ Learn آموزش آنلاین برای همه قابل دسترسی تر است

محیط های سنتی یادگیری ، آگاهانه یا نه ، می توانند موانع جدی برای بسیاری از زبان آموزان بالقوه ایجاد کنند. هزینه های بالاتر در رابطه با ایجاد و حفظ دروس حضوری مانع از این می شود که بسیاری از افراد کم درآمد از آموزش و پرورش بهره مند شوند که ممکن است ارزش زندگی آنها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

کسانی که از لحاظ جسمی یا روانی قادر به حضور در یک کلاس درس نیستند نیز می توانند از این امر محروم شوند. با وجود تصویب قوانین مهم برای دسترسی هر چه بیشتر ساختمانها به طیف گسترده تری از مردم ، هنوز هم بسیاری از افراد به دلیل این دلایل قادر به مشارکت نیستند.

همچنین افراد زیادی وجود دارند که وضعیت زندگی آنها مانع از حضور آنها در کلاس ها یا آموزش هایی می شود که در زمان و مکان خاصی برگزار می شوند. ممکن است افراد دارای فرزندان خردسال یا کسانی که مشغول به کار هستند ، نتوانند در ساعات صبح در یک کلاس شرکت کنند اما شاید عصرها چند ساعت وقت داشته باشند تا به مطالب آموزشی درخواستی اختصاص دهند. برای کسانی که علاقه مند به دسترسی برابر به آموزش هستیم ، پشتیبانی از یادگیری آنلاین امری فاقد ذهن است.

آموزش آنلاین برای همه درگیران متقابل مفید است

مزایای مرتبط با یادگیری آنلاین گسترده و در همه طیف ها متنوع است. مشاغل به طور فزاینده به دنبال یادگیری آنلاین برای آموزش کارمندان در محصولات جدید ، برنامه های کاربردی نرم افزاری یا سایر نوآوریهای کاری هستند که به آنها نیاز دارد تا در نقش خود برتری داشته باشند.

در دنیای تجارت امروز شرکتهای جهان غالباً دارای مکانها و دفاتر بیشماری هستند ، و همچنین ، با سرعت در حال رشد ، کارگران از راه دور یا ارتباط از راه دور. اگر وظیفه آموزش جدید برای کارمندان خود را دارید یا فردی هستید که به دنبال دستیابی به مهارت های جدید برای یک شغل جدید یا فعلی هستید ، فرصت های زیادی برای یادگیری ، تعامل و ارتباط با همکاران و سایر فراگیران پیدا خواهید کرد. برخط.

کارفرمایانی که به دنبال آموزش تعداد زیادی از کارمندان هستند که در مناطق وسیع جغرافیایی کار می کنند ، اگر مجبور شوند این افراد را به یک مکان متمرکز برسانند ، یا از طرف دیگر ، برای داشتن مربیان شرکتی به مکانهای مختلف سفر کنند ، با هزینه قابل توجهی روبرو خواهند شد. با یادگیری آنلاین ، کاربران می توانند به مطالب آموزشی دسترسی پیدا کنند ، سخنرانی های زنده یا ضبط شده را تماشا کنند ، ارزیابی کنند ، با مربیان و سایر زبان آموزان ارتباط برقرار کنند ، همه از خانه یا دفاتر خود در هر کجا که در آن واقع شده باشند.

از دیدگاه مشاغل ، صرفه جویی در هزینه های این روش بدیهی است. شرکتها از پرداخت هزینه های قابل توجه در مسافرت ، اقامتگاه و فضای اداری اختصاص داده شده به آموزش به همراه تجهیزات لازم برای تدارک این فعالیت ها خودداری می کنند.

به عنوان یک دانشجو ، هزینه های پایین تر مربوط به اجرای این برنامه ها می تواند هزینه شهریه را کاهش دهد که شامل در نظر گرفتن سربار ارائه این برنامه ها در یک دفتر یا مدرسه متمرکز است. و با پیشرفت در فن آوری ، از نظر کیفیت آموزشی که می توان ارائه داد ، مقدار کمی از بین می رود یا قربانی می شود. در حقیقت ، استفاده از فن آوری های چندرسانه ای می تواند آموزش را بسیار مستحکم تر و تعاملی تر و با کیفیت بالا به دانش آموزان ارائه دهد.

افکار نهایی

یادگیری آنلاین در اکثر موارد روشی قابل دسترسی ، انعطاف پذیر و کارآمد است که افراد در هر سنی و صنایع می توانند از آن بهره مند شوند. اما دانش آموزان و کارآفرینان باید اطمینان حاصل کنند که آموزش هایی که دریافت می کنند ، قانونی است و منجر به صدور گواهینامه رسمی می شود ، به ویژه اگر قصد سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشند.

با یادگیری آنلاین می توانید اطمینان حاصل کنید که ضمن افزودن یک گواهینامه ارزشمند به مجموعه مهارتهای خود ، از رقابت حرفه ای خود بمانید.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.