ژانویه 23, 2021

10 چیز عجیب که نمی دانید شما را چاق می کند

: پربیننده ترین هـا

نبود دریافت نور خورشید

نور خورشید میتونه به شما در کاهش وزن و پیشگیری از چاقی کمک کنه.تلاش کنین روزانه دست کم 20 دقیقه مقابل نور خورشید باشین تا این اشعه به شما در کاهش وزن و سوزوندن چربی ها کمک کنه. در کنار اون به ورزش هم نیاز دارین.

باکتریای روده

باکتریایی که در معده و روده هستن واسه سلامت بسیار مفیدن اما تعداد اونا نباید زیادتر از اندازه زیاد شه. در واقع با افزایش تعداد باکتریا مواد مغذی بیشتری از رژیم غذایی شما هدر شده و شما چاق تر میشین. از غذاهای سالم و آب فراوون تغذیه کنین.

کیسه یا بطریای پلاستیکی

خوراکیایی که در پوشش پلاستیکی قرار دارن از عوامل چاقی هستن. ماده ای که در بیشتر این پلاستیکا هست مانند هورمون استروژن عمل می کنه با مشکل در کارکرد بدن باعث چاقی شما می شه.

عفونتای گوش

عفونت گوش میانی باعث آسیب به اعصاب مغز می شه. این اعصاب مسئول سیری و چشایی شمان. در نتیجه شما پرخوری کرده و چاق میشین.

کار زیاد در شب

نبود تعادل در زندگی و کار در شب یا تا دیرهنگام باعث می شه بدن کالری کمتری بسوزونه. با فعالیت زیاد در شب دیگه صبحا وقتی واسه ورزش و سوزوندن کالری دارین.

حذف کردن وعده ها

نخوردن یه وعده باعث می شه بدن از ذخیره چربی خود استفاده کرده و اونو به گلوکز تبدیل کنه. اما با ادامه این روند تموم قندها به عنوان چربی در بدن ذخیره می شن. وعده های خود رو حذف نکنین و واسه کمتر خوردن در هر وعده از میوه ها کمک بگیرین.

هوارسانی مناسب

ساعات زیادی رو تو یه اتاق با تهویه و دمای مناسب می گذرونین و در نتیجه بدن واسه حفظ دمای خود تلاش کمی کرده و کالری کمتری می سوزوند. تلاش کنین کمی بیشتر حرکت کرده و جنب و جوش داشته باشین.

ازدواج

بیشتر مردها و زنا بعد از ازدواج 2 کیلو چاق می شن. پس پس از ازدواج به فکر شرکت تو یه کلاس ورزشی باشین.

گوشیا

استفاده زیاد از موبایل شما رو چاق و دپرس می کنه. چون در زمان کار با موبایل وقت کمی واسه جنب و جوش دارین و یه جا ساکن نشسته اید.

منبع: پرسیار

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.