می 10, 2021

چگونه و چرا باید از تبلیغات گوگل برای ویدیو استفاده کنید

1 min read

گوگل AdWords در سال ۲۰۰۰ و تنها دو سال پس از راه اندازی موتور جستجو شروع شد. این عملکرد به عنوان یک استراتژی بازاریابی پرداخت با هر کلیک ، مصرف کنندگان دیجیتال را هدف قرار می دهد. در سال ۲۰۱۸ ، مجدداً به گوگل Ads اعطا شد.

دیجیتال

در حالی که بازار Google با پیشروهای بالقوه روبرو است ، محبوبیت آن باعث شده است تا فضای رقابتی ایجاد شود. آگهی های موجود در این پلتفرم توسط ۹۰٪ از جمعیت اینترنت مشاهده می شود. هزینه های کلمات کلیدی در حال افزایش است و این کمپین ها گران تر می شوند. این به سؤالاتی مانند “چه می توانم انجام دهم تا از هزینه های بیش از حد جلوگیری کنم و هنوز هم خواسته های یک بازار اشباع نشده را برآورده کنم؟”

درک تبلیغات گوگل برای فیلم

رایج ترین تبلیغات ویدیویی یوتیوب به تبلیغات TrueView گفته می شود و در ۳ قالب ارائه می شود. این شامل:

   

 1. In-Stream: همانطور که از عنوان پیداست ، یک تبلیغ در جریان تبلیغی است که در طول یک جریان ویدیوی یوتیوب پخش می شود. میزبان این ویدئو ، همچنین به عنوان شریک یوتیوب شناخته می شود ، موافقت می کند که در ازای جبران خسارت پولی ، تبلیغاتی را انجام دهد. آنها معمولاً در آغاز ، وسط یا انتهای جریان ظاهر می شوند. تبلیغات درون جریان سودمند هستند زیرا این گزینه را به بیننده ارائه می دهند که پس از ۵ ثانیه از تبلیغات بگذرد و به ویدیوی خود بازگردد. بر خلاف انواع دیگر محتوای PPC ، این تبلیغات هیچ هزینه ای را از شما دریافت نمی کنند مگر اینکه بیننده تبلیغ شما را برای ۳۰ ثانیه یا بیشتر تماشا کند.
 2.  

 3. در جستجوی: بر خلاف محتوای درون جریان ، تبلیغات در جستجو با کلمات کلیدی پیوند دارند. هنگامی که یک کاربر یوتیوب کلمه کلیدی شما را جستجو می کند ، تبلیغ شما در پنجره نتایج ظاهر می شود. اگر ویدیوی تبلیغاتی کلیک شود ، هزینه آن را پرداخت می کنید. این روش فاقد شبکه ایمنی از قانون پرش ۵ ثانیه ای است اما شایستگی های خاص خود را دارد. به عنوان مثال ، تبلیغ شما اگر با یک عبارت جستجو تحویل داده شود ، به احتمال زیاد به مخاطبان خود می رسد.
 4.  

 5. نمایشگر: سرانجام ، تبلیغات در صفحه نمایش آنهایی هستند که در نوار کناری یا نتایج جستجو ظاهر می شوند. آنها با یک نشانگر “تبلیغ” مشخص می شوند. پس از کلیک ، هزینه تبلیغ را دریافت می کنید. این تبلیغات بسیار دقیق هستند ، این تضمین می کند که بیننده می خواهد محتوای شما را ببیند. تبلیغ خودشان.

گزینه چهارمی که قبلاً در دسترس بود و به بیننده این امکان را می داد که سه فیلم را برای تماشای ویدیوی ۱۰ دقیقه یا بیشتر تماشا کند. این قالب از آن زمان به نفع سبک های جایگزین TrueView بازنشسته شده است.

اتصال تبلیغات شما به فیلم

قبل از شروع کار با مشکل در پیوند دادن تبلیغات به جریان فیلم ، به یک حساب گوگل و یوتیوب نیاز دارید. پس از راه اندازی ، حساب گوگل Ads خود را ایجاد کنید. اکنون ، شما آماده هستید تا با این مراحل آسان به هم وصل شوید و کمپین خود را شروع کنید:

پیوند حسابها

از صفحه گوگل Ads خود گزینه تنظیمات را انتخاب کرده و پیوند را به حساب خود ادامه دهید. یوتیوب باید یکی از گزینه های ذکر شده در پنل حساب باشد. اگر چندین کانال یوتیوب دارید ، می توانید موارد مرتبط با تبلیغات خود را انتخاب کنید.

ایجاد و مشخص کردن شرایط کمپین

از طریق پانل تبلیغات ، “کمپین ها” ، “کمپین اضافه کنید” ، و سپس “فیلم” را انتخاب کنید. پس از انتخاب یک کمپین ، آن را عنوان کنید و تعیین کنید که روزانه چقدر هزینه خواهید کرد. شرایط کمپین موردنیاز برای مشخص کردن موارد زیر است:

   

 • تاریخ شروع و بسته شدن
 •  

 • زبان و کشورهایی که باید وارد شوند
 •  

 • این که آیا این فیلم در جستجوی ، در جریان یا در حال نمایش باشد
 • باشد
   

 • استراتژی مناقصه شما
 •  

 • یک برنامه ظاهری

با قرار دادن مخاطب و قرار دادن تبلیغات را مشخص کنید

مزیت این استراتژی تبلیغاتی ، هدف قرار دادن مخاطبان شما با استفاده از مشخصات جمعیتی و علایق است. این شکست در زیر “افراد” ظاهر می شود و به شما امکان می دهد تا از طریق مصرف کنندگان هدف خود صفر شوید:

   

 • سن
 •  

 • جنسیت
 •  

 • اندازه خانوادگی
 •  

 • درآمد
 •  

 • جشن رویدادهای زندگی
 •  

 • علاقه ها یا وابستگی ها
 •  

 • تعامل گذشته
 •  

 • علایق مشابه
 •  

 • عادات

با انتخاب مخاطبان خود ، اکنون می توانید با کلیک کردن بر روی وب سایت ها یا کانال های یوتیوب که می خواهید آگهی شما از طریق آن اجرا شود ، مکان را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است کلمات کلیدی و دسته هایی را انتخاب کنید که مربوط به مخاطب مورد نظر شما باشد.

تبلیغات خود را اجرا و نظارت کنید

مراحل ایجاد آگهی کامل شده است ، همه آنچه که باید انجام شود انتشار و نگهداری است. گزارش های اندازه گیری تبلیغات به شما نشان می دهد که چگونه تبلیغ شما در حال موفقیت است و در کجا باید بهبود یابد.

۵ نکاتی درباره ویدیوی موفق گوگل Ads

اکنون که می دانید تبلیغات گوگل و یوتیوب چگونه با هم کار می کنند ، در اینجا پنج نکته برای یک کمپین موفق وجود دارد:

۱ ٫ آگهی مورد نظر خود را برای آنها ایجاد کنید

به جای طراحی تبلیغاتی ، مصرف کنندگان خود را متوقف نمی کنند که یک ویدیو را برای موقت متوقف کنند ، یک تبلیغ را که می خواهند تماشا کنند ، شروع کنید تا پایان یابد. مخاطب مورد نظر خود و فیلم هایی که آنها را جذب کرده اند در نظر بگیرید. نکته اصلی تبلیغ ویدیوی موفق این است که مخاطبان شما فراموش کنند که این یک تبلیغ است.

یک روش منحصر به فرد برای نشان دادن یک برند و کاهش ظاهر آن به عنوان یک تبلیغ ، تبدیل آن به چیزی تعاملی است. به عنوان مثال ، یک شرکت کفش که کفش ورزشی جدید را راه اندازی می کند ، ممکن است وسوسه شود تا یک تبلیغ به سبک تجاری ایجاد کند. به جای نشان دادن چیزی که در بینندگان مشاهده کرده اید ، تبلیغ را به عنوان یک ویدیوی چگونه برای اجرا طراحی کنید.

ورزش

۲ ٫ نمایش نظرات واقعی مصرف کننده

نه از ده مصرف کننده قبل از خرید یک محصول یا خدمات ، نظرات را مطالعه می کنند. طبیعت دوم این است که ببینیم دیگران چه می گویند قبل از اینکه کاری را برای خودمان انجام دهیم. به عنوان بازاریاب ، می توانید با درج نظرات مشتریان واقعی در تبلیغ ویدیویی خود از این واقعیت سود ببرید.

نمونه ای از این کارزار تبلیغاتی Hello Fresh است که زوجی به نام های Tre و Rich را نشان می دهد. این ویدئو با Tre باز می شود که توضیح می دهد چرا او شروع به استفاده از خدمات و چگونگی سود آن در خانه آنها کرده است. این سبک بازاریابی قابل اعتماد است و یک واکنش عاطفی را برانگیخته است – دو مورد که موفقیت در تبلیغات برابر است.

۳ Short آن را کوتاه و شیرین نگه دارید

این یک نکته ویژه برای تبلیغاتی است که در وسط یک ویدیوی دیگر قرار دارد. شما توجه مصرف کننده را از پیوند اصلی ای که بر روی آن کلیک کرده است می گیرید. کوتاه و شیرین نگه داشتن مطالب ، شانس اینکه بیننده اجازه دهد آن را به اتمام برساند ، بهبود می بخشد.

۴ Before قبل از نوشتن تحقیق کنید

درک آنچه که شما می خواهید جمعیتی هدف خود را ببینید ، برای یک کمپین تبلیغاتی موفق ویدیویی بسیار مهم است. تحقیقاتی که در یوتیوب در تبلیغات شما به خوبی انجام می شود و چه نوع ویدیوهایی را در آنها مشاهده می کنید.

همچنین می توانید مخاطبان خود را بطور کامل بپرسید که چه نوع تبلیغاتی را دوست دارند ببینند و در کجا قرار دارند. برای جمع آوری اینتل از نظرسنجی در رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید.

۵ ٫ از محتوای گذشته الهام بگیرید

شما تحقیق خود را انجام داده اید؛ مخاطب خود را می شناسید احتمالاً مطالب زیادی برای اثبات آن در وبلاگ ها و فید رسانه های اجتماعی ارسال شده است. به جای تلاش برای ایجاد تبلیغات کاملاً جدید از ابتدا ، الهام بخش از محتوای گذشته باشید. بازیافت مطالب خود را برای شکل دادن به چیز جدید به عنوان یک فیلم یک روش درخشان برای مخاطب خود را به چیزی است که شما قبلاً می دانید مورد استفاده قرار گرفت.

بر گوگل Traffic Adams with Video غلبه کردید

آنها آن را بزرگراه اطلاعات می نامند ، بنابراین جای تعجب ندارد که بازاریابی دیجیتال مانند ساعت رانندگی رانندگی کند. با تبلیغات PPC نرخ تبدیل ۵۰٪ بیشتر از جستجوی ارگانیک و ROI 200٪ ، این بازار جذاب است.

ممکن است برای خودروهای گیر افتاده در ساعت ۵ بعد از ظهر بازپرداخت وجود نداشته باشد. ترافیک ، اما بازاریابان بسیار خوش شانس تر هستند. بازاریابی ویدیویی از تبلیغات PPC آزمایش شده و واقعی در یک محیط کم تراکم استفاده می کند.